Nasıl Dernek Üyesi Olunur ?

2 İki dernek üyesi referansı alın.
3 Islak imzalı formu 2 adet vesikalık fotoğrafla bize gönderin.

Soru ve sorunlarınız için info@trsgo.org'a mail atabilirsiniz . Teşekkürler!

HABERLER
 • SERVİKS KANSERİ ANKETİ

  Değerli Katılımcı,

  Değerli Meslektaşlarımız, Over Kanseri Konsensüs Anketi sonrasında, serviks kanseri için bir konsensüs anketi düzenledik. Bu anketi doldurmak 3-4 dakikanızı alacaktır. Sonradan göndereceğimiz endometrium konsensüs anketi ile birlikte tüm veriler kongremizde, bir oturumda tartışılacak ve fikir birliği oluşturmaya çalışacağız.

  FORMU DOLDURUN
 • TRSGO’dan Tebrik Mesajı

  2019 yılında hasta alımı başlanan ve Nisan 2019 ‘da hasta alımı tamamlanan "AGO-OVAR -23 , ENGOT - Ov46 (DUO-O) (A Phase III Randomised, Double-Blind, Placebo-Controlled, Multicentre Study of Durvalumab in Combination with Chemotherapy and Bevacizumab, Followed by Maintenance Durvalumab, Bevacizumab and Olaparib in Newly Diagnosed Advanced Ovarian Cancer)” çalışmasına altısı ülkemizden olmak üzere toplam 186 merkez katılmıştır.

  Olgu alımının tamamlamasından sonra yapılan değerlendirmede ülkemizden 79 olgunun çalışmaya dahil edildiği görülmüştür. Çalışmaya en çok olgu veren merkez sıralamasında Prof. Dr. Mehmet Ali Vardar Başkanlığı'ndaki Çukurova Üniversitesi 34 olgu ile merkezler arasında 3. sırada ve Prof. Dr. Ali Ayhan Başkanlığı'ndaki Başkent Üniversitesi ise 25 olgu ile 4. sırada yer almışlardır. Bu sonuçlar çalışmayı planlayan grup ve çalışmaya katılan merkezlerin ilgisini çekmiş ve takdirini kazanmıştır.

  Ülkemizden bu çalışmaya ayrıca Hacattepe Üniversite’sinden Prof. Dr. Necat Özgül, Ege Üniversite’sinden Prof. Dr. Aydın Özsaran, Bezmialem Üniversite’sinden Prof. Dr. Hacı Mehmet Türk ve İstanbul Memorial Hastanesinden Prof. Dr. Ahmet Göçmen katılmış ve katkıda bulunmuşlardır. Merkezlerimizin bu çalışmada gösterdikleri başarı gelecekte planlanan çalışmalardaki etkinliğimizi arttıracak ve ülkemiz jinekolojik onkoloji camiasının uluslararası görünürlüğünü ön plana çıkaracaktır.

  TRSGO olarak başta Prof. Dr. Mehmet Ali Vardar ve Prof. Dr. Ali Ayhan olmak tüm merkezlerimiz ekiplerine, bilimsel çalışmalara sağladıkları bu gurur verici katkılarından dolayı tebriklerimizi sunarız.

  Dr. Fuat Demirkıran
  Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği (TRSGO)
 • TRSGO, ENGOT Ortak Çalışmalarda; TRSGO Ortak Çalışma Grubunun Duyurusu

  TRSGO Başkanı Prof. Dr. Fuat Demirkıran ve Çalışma Grubu üyeleri Prof. Dr. Macit Arvas, Prof. Dr. Mehmet Ali Vardar, Prof. Dr. Çağatay Taşkıran, Doç. Dr. Nuri Yıldırım tarafından yapılan duyurudur.

  Duyuruyu Oku
 • Sağlık Bakanlığı Tıpta Uzmanlık Kurulu (TUK) Başkanlığına Mektup

  Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği adına Dernek Başkanı Prof. Dr. Fuat Demirkıran'ın Sağlık Bakanlığı Tıpta Uzmanlık Kurulu (TUK) Başkanlığı'na yazdığı mektubu okumak için tıklayınız.

  Mektubu Oku
 • COVID-19 PANDEMİ ORTAMININ JİNEKOLOJİK ONKOLOJİ YAN DAL UZMANLIK EĞİTİMİNE ETKİSİ / YAN DAL UZMANLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN

  Değerli Katılımcı,

  Bu anket COVID-19 pandemisinin ülkemizdeki jinekolojik onkoloji pratiği ve eğitimi üzerindeki etkilerini araştırmak için Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği (TRSGO) tarafından düzenlenmiştir.

  Ankette Türkiye'de jinekolojik onkoloji yan dal uzmanlık eğitimi alan doktorların Covid-19 öncesi ve sonrası klinik durumları, eğitimleri, güvenlikleri ve sağlıkları konusunda toplam 37 soru bulunmaktadır. Yaklaşık 5 dakika sürecek olan bu çalışmaya katılım tamamen gönüllülük esasına dayalıdır.

  Çalışma kapsamında kişisel kimliğinizi belirleyici herhangi bir bilgi istenmemektedir.

  Çalışmada yer alan tüm sorulara doğru ve samimi yanıtlar vermeniz, sağlıklı bilimsel sonuçlar elde edilmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Çıkacak sonuçlar doğrultusunda Sağlık Bakanlığı'nın ilgili birimleri ile ilişki kurularak gerekli düzenlemelerin yapılması amaçlanmaktadır.

  Katılımınız için teşekkür ederiz.

  Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği (TRSGO)

  FORMU DOLDURUN
 • Avrupa Trofoblastik Hastalıklar Derneği, Trofoblastik hastalıkları için 2020 Kılavuzunu yayınladı.

  Eur J Cancer. 2020;130:228-240. doi:10.1016/j.ejca.2020.02.011

Sadece üyelerin erişebilecekleri alanları görmek için giriş yapın.

ÜYE OL

ŞİFRENİ Mİ UNUTTUN ?

YUKARI